محل تبلیغات شما

دیشب.دیشب بدترین شب عمرم بود:_( چون بابا.حتی نذاشت معذرت خواهی کنم.دیگه هیچی رو قبول نکرد هیچی رو:(( 

اونقد آروم شروع کرد  فک می کردم آخرش درست میشه،آخرش میبخشتم ولی.

اولش گفت که کامل بگم ماجرای گوشی رو.منم کامل براش توضیح دادم، که چجوری فروختمو چند فروختمو به کی فروختم آخرشم عکسای واریز پول برای سیل زده ها رو نشونش دادم.

ولی بعدش گفت اینا چی رو ثابت میکنه؟از کجا بدونم بیست تومن نفروختی چند تومنو واسه خودت ورنداشتی ها؟

اصلا باورم نمیشد همچین چیزی بگه!!! گفتم اینکارو نکردم راستشو گفتم حسابمو‌چک کنید خب. 

گفت حساب ؟تو که دور زدن خوب بلدی.چجوری اعتماد کنم بهت! اصلا چرا اعتماد کنم؟

بغضم گرفت گفتم چرا اینجوری میگید؟

گفت چجوری میگم؟ اشتباه می کنم؟ قرارمون واسه آیفون چی بود؟ اصلا یادته؟نه یادت نیست ،اگه یادت بود فکر نمی کردی مال خودته و حق داری بفروشیش. وقتی پای مادرت میاد وسط همه چی یادت میرهقرارامون ،حرفام خواسته هام ، کلا منو یادت میره.فحش میدی میشی میفروشی.الانم فک می کنی اون دوتا ماشین مال خودته نه؟.فک نمی کردی دیشب التماسم نمی کردی ازش بخوام پسشون بگیره.احتمالا سنداشم بیاد دستت یه جوری می فروشیشون،  پولشو میدی به سیل زده ها که بگی  فقط به فکر خودت نیستی نه؟ بلند شو بیا.

داشتم گریه می کردم اصلا نمی فهمیدم چی میگه گفتم بابا ولی فقط گفت هیس بیا.

رفتیم تو اتاقش از تو کشو دوتا پاکت درآورد انداخت جلوم یکی همون پاکت سوئیچا بود یکی دیگه ام نمی دونستم چیه.گفت وردار، سوئیچا و سندای ماشین که به نامت زده.وردار برو هرکاری خواستی بکن.بفروش آتیش بزن،اصلا سوارشون شو.

گفتم بابا توروخدا.

ولی نذاشتگفت نه توجیه میشنوم نه توضیح نه عذرخواهی وقتی اعتمادی بینمون نیست نه گفتنش فایده داره نه شنیدنش.اینارو وردار برو بیرون فقط.دیگه کاری نداریم با هم.

خواستم التماسش کنم ولی فقط داد زد که برم بیرون.

منم دیگه فقط خواستم برم ولی بلندتر داد زد گفت بدون اینا پاتو نمیذاری بیرون فهمیدی؟

گفتم بابا من غلط کردم من هیچی نمیخوام.تو روخدا

ولی خیلی عصبانی شداومد بازومو گرفت پرتم کرد بیرون پاکتارم انداخت بیرون درو بست.

اونقد پشت در اتاقش گریه کردم اونقد گریه کردم ولی اصلا محل نذاشت.تا سحر همون جا نشستم ولی بیرون اومد اصلا نگامم نکرد .

دلم میخواد بمیرم الان فقط.فقط بمیرم.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها