محل تبلیغات شما

دیروز بعد از اینکه من در و باز نکردم بابا خیلی زودتر از هرروز اومد خونه،حدس میزدم کار مامان باشه ولی فک نمی کردم دم در منتظر مونده باشه و باهاش بیاد تو. 

بابا اومد تو صدام کرد منم اشکامو پاک کردم سریع در و باز کردم ولی وقتی دیدم مامان باهاشه نمی دونم چی شد؟فقط در و بستم بعدم قفلش کردم،نمی دونم چم شده بود اصلا نمی تونستم باهاش حرف بزنم:(((

خلاصه بعد از حرفا و دعوا و داد و بیدادای مامان و گریه ها و عذر خواهی و درد دلام با بابا، وقتی که دیگه یه کم حالم بهتر شده بود بابا رفت سر بحث شیرین گوشیم-_-

تیکه های گوشی رو گذاشته بود رو میز جلومون گفت: این چیه الان؟ 

گفتم ببخشید عصبانی بودم

گفت عصبانی باشی باید بزنی گوشی رو‌خورد کنی؟ از کی تا حالا؟ جدیده؟ 

گفتم خب قاطی کرده بودم اصلا نفهمیدم چی شد یه لحظه.

گفت چه بدتر:/ قاطی کنی باید عصبانیتتو با چکش خالی کنی؟ اصلا چکشو از کجا ورداشتی؟

گفتم بابا دیگه جای چکشو که بلدم.

گفت إإ؟ -_- پس یادم باشه جاشو عوض کنم.

بعد سیمکارتو‌ ورداشت گفت: نگاه کن سیمکارتشم شکسته حداقل سیمکارتو درمیاوردی بعد خوردش می کردی :// من وقت دارم برم دنبال سیمکارتت؟!

یهو خندم گرفت از حرف بابا گفتم بابا من اگه حواسم سر جاش بود سیمکارتو دربیارم که همچین کاری نمی کردم!

لبخند زد گفت إ خب پس  حواستو درباره گوشی میارم سرجاش.

بابا هروقت از این لبخندای شیطون میزنه معلومه میخواد حالمو بگیره :||

گفتم چجوری؟ گفت وایسا

رفت پنج‌دقیقه بعد با یه جعبه گوشی اومد بازش کرد یه گوشی خاکستری درآورد کلا پنج سانت بود :/ بعد درشو باز کرد اون یکی سیمکارتمو گذاشت توش روشنش کرد گفت: بیا

من نگرفتم‌که :| گفتم این چیه بابا؟! -_-

گفت: بهش میگن یازده دو صفر.سارا این به جون من بسته ست ها، یه خط روش بندازی سرنوشت بدی در انتظارته.

اصلا یه چیز خیلی داغونیه ها!! نمیتونم توصیفش کنم تو اینترنت بزنید عکسشو میاره تورو خدا خودتون ببینید :||

گفتم نه خیلی ممنون پس پیش خودتون جاش امن تره،عجله نیست که حالا صبر می کنم فردا برام گرفتید دیگه تو مال خودم سیمکارت میندازم. گوشی شمام خط نمی افته :))

-فردا چی گرفتم؟!! ://

+ گوشی دیگه:))

- من گفتم قراره گوشی بگیرم؟

+ نه نگفتید ولی میخواید بگیرید دیگه:)

اون گوشی موشی رنگ:|| رو نشون داد گفت این چیه پس؟

+بابا اذیت نکنید دیگه.این خیلی ضایعست تورو خدا. 

-نگفتم درباره گوشی مردم درست صبحت کن؟ اینم از سر شما زیاده.

+خب گوشی خودمو بدید.

- همین از سر شما زیاده:/

+ اصلا گوشی مامان و ورمیدارم اون خوبه؟ 

بابا -_-

من :))

خلاصه الان گوشی یازده دو صفر دارم.خیلی صداش خوبه :/ تازه بابا میگه تا یه هفته لازم نمیشه شارژش کنم.شارژششو نداد با خودم بیارم گفت گم میکنی ناقص میشه :||

آخه من کی شارژر گم کردم نمی دونم واقعا:/

چقد مثبت اندیشم من:|

[از دارندگان یازده دو صفر عذرمیخوام،واقعا قصد توهین ندارم،گوشی خوبیه واقعا.ولی من دوسش ندارم خب:((((]

*خونه  مامانم*استرس دارم کمی* نه دروغ گفتم زیاد دارم*

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها