محل تبلیغات شما

امروز از مدرسه که اومدم بیرون یکی منتظرم بود.وقتی دیدمش یهو گر گرفتم،  یه عالمه فکر اومد تو ذهنم که همشم درست بود.

من این همه هفته و روز و ساعت و شمردم برا دیدنش ولی امروز نباید میدیدمش،امروز نباید میومد.نباید.

فرزانه گفت: إ مامانت سارا.

ولی من بازوشو گرفتم کشیدم گفتم ول کن بریم.

ولی نیومد وایساد گفت زشته.ببین داره صدات می کنه این همه منتظر بودی تو خل شدی؟

صدام کرد، چندبار بلند.

لعنت به من.وقتی صدام می کنه نمی تونم نرم .نتونستم.

رفتم جلو فقط نگاش کردم. سلامم نکردم.کله ام پر از صدای لعنتی بود.

گفت: بیا اینجا ببینم دلم برات یه ذره شده مامانی.

همینجوری فقط وایساده بودم اومد بغلم کرد محکم.کلی بوسم کرد.حالم بدتر شد.

گفت سوار شم.نمی دونم چرا سوار شدم.

تو ماشین شروع کرد حرف زدن قربون صدقم رفت احوال پرسی کرد عذرخواهی کرد.قربون صدقه احوال پرسی عذرخواهی قربون صدقه احوال پرسی عذر.

دقیق یادم نیست چی میگفت چون صدای ذهنم بلند بود خیلی بلند.نمیشنیدم صداهارو، آخرشم ریختن بیرون از سرم.

گفتم: چی شد اومدید دنبالم؟

شروع کرد کلی دلیلای قشنگ گفتن.ای کاش واقعی بودن.

هنوز داشت میگفت ،ولی من زودتر گفتم : می ترسید خودکشی کنم نه؟

یه طوری ترمز کرد که ماشین پشتی زد بهمون.

دیگه نفهمیدم چی شد فقط از ماشین پریدم پایین دوییدم.بازم بلند صدام کرد ولی ایندفعه رفتم.

تا برسم خونه ده بار زنگ زد.ده باااار. به خطی که دیگه شک کرده بودم اصلا شمارهشو داره ولی داشت.بار یازدهم که اسمشو دیدم رو گوشی دیگه گوشی رو خورد کردم.با چکش داغونش کردم .

تلفن لعنتی خونم یه ریز زنگ می خورد کشیدمش.

اگه تو این دو هفته خودمو کشته بودم چیکار می کرد؟ دیگه اومدش چه فرقی داشت برام.مثل مادر پدر مهسا که هرچقدم بالا سر قبرش بشینن دیگه هیچی نمیشه هیچی :(((

ولی الان این گریه ام که بند نمیاد از یه چیزه فقط.اینکه من دیشب با بابام چی کار کردم چی به روزش آوردم؟!! :(( .الهی بمیرم :((( اصلا واسه همین بود که نمی خواستم بفهمه ولی چشمای قرمزمو دید فهمید گریه کردم ، اونقد سوال کرد که بغضم دوباره ترکید.

همه چی رم گفتم همه چی رو ای کاش نمی گفتم ای کاش حداقل  از نامه مهسا برای پدر مادرش نمی گفتم.باهاش چیکار کردم که تونسته بود مامانو اینشکلی بکشونه دم مدرسه دنبالم:((

اومد دم در. بسه بسههههه .زنگ سووووووخت .

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها