محل تبلیغات شما

دیشب نمی دونم چی شده بود که بچه نمونه ای شده بودم. بعد از اینکه فیلممون تموم شد همون ساعت یک گرفتم خوابیدم 0_o خوابمم برد واقعا.واسه همین ساعت هفت و نیم که بابا بیدارم کرد اولش باز یه کم غر زدم ولی خوب که دقت کردم دیدم اصلا خوابم نمیاد دیگه ،راحت پاشدم:)) 

اول رفتیم کله پاچه زدیم مثل همیشه از دست این بابای شکمو:) بعدم رفتیم توچال.خیلی خوب بود خیلی وقت بود نرفته بودیم، اونقد راه رفتیم و دوییدیم که دیگه داشتم تموم می شدم من.

هر چی ام می گفتم یه کم رحم کنید و من مثل شما ورزشکار نیستم و نمی تونم گوش نمیداد.می گفت باید کله پاچه رو کامل بسوزونی وگرنه ضرر داده!!!! گفتم بابا به اندازه سه تا کله پاچه کامل انرژی مصرف کردم من مگه چقد خورده بودم آخه :'(

بعد پرسید فردا کجا میریم منم گفتم شیان.

گفت خسته نشدید اونقد میرید شیان؟! 

میخواستم بگم چرا اتفاقا ایندفعه میخواستیم بریم کارتینگ ولی.نگفتم، چون پولم کمه و نمی تونیم سر پول بریم اونجا نمی خواستم دیگه حرف پول و بزنم. واسه همین گفتم نه خسته چرا خیلی هم خوبه بچه ها خیلی دوست دارن خودمم که عاشقشم،خیلی خوش میگذره.

گفت چرا دیگه سوارکاری نمیرین؟

نمی دونم چی شده بود یاد سوارکاری افتاده بود چون خودمم اصلا یادم نبود.البته نه اینکه یادم نباشه .هیچوقت خیلی دوست نداشتم واسه همین یادش نمی افتم.من همیشه دوست داشتم برم تیر اندازی ولی بابا اجازه نداد واسه همین اون پیشنهاد داد به جاش برم سوارکاری .

گفتم آخه نمیذارن مسابقه بدیم کیف نمیده.

گفت مسابقه بدین؟ مثلا چه مسابقه ای؟

گفتم مسابقه دیگه بابا مسابقه اسب سواری. بتازیم از یه جایی تا یه جایی ولی نمیذارن.

گفت معلومه که نباید بذارن.خطرناکه شما که حرفه ای نیستید. 

گفتم اونام همینو میگن ولی معلومه نگران اسباشونن نه ما.

بابا گفت این چه حرفیه میزنی ولی واقعا راس میگم ،اوندفعه گفتیم میخوایم مسابقه بدیم گفتن خطرناکه ممکنه آسیب بزنید به خودتون باید عضویت داشته باشید تمرین زیاد داشته باشید باید اسبتون باهاتون انس داشته باشه آشنا باشه و .از این چرت و پرتا،خب این حرفایعنی  اینکه باید خودت اسب داشته باشی دیگه.

تو گروه ما هم فقط من و یکی از بچه ها عضو بودیم واسه همین دیگه بی خیال اونجا شدیم.

گفتم بابا اگه میذاشتید برم تیراندازی که دوست دارم دیگه همش میرفتیم اونجا.

گفت خوب که فک می کنم میبینم همون شیان از همه جا بهتره راس میگی

گفتم بله اینجا دیگه  راس میگم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها